intihar etmenin 1001 yolu...

intihar etmenin 1001 yolu...

- x kişisi reinadayken köprüden atlamak güzel olabilir, ama kişiye zarar verir kötü etkiler ki biz bunu istemeyiz.

- video açılır. veda konuşması yapılır, haplar yutulur. yola çıkılır, evine bırakılıp kapı zili çaldıktan sonra kaçılır, köprüye gidilir son bir kez resmine bakılıp atlanılır. tabi bazı önemli noktalar var dikkat edilmesi gereken.

* eğer trafik çoksa yolda kusmaya başlayıp yamulabilirsiniz ki bu kötü olur bizim amacımız köprüden atlamak.

* x kişisinin resminin telefonda olması daha iyi olur, normal bir resmi heba etmek istemeyiz.

- köprüye gidip son bir kez sesini duyup atlamak hoş olabilir. ama telefonu açmazsa göt gibi kalırsınız sabaha kadar beklersiniz bahtsız bedevi gibi.

- düşündüğüm en güzel yöntemlerden biri ise oyun içinde oyun. tarifi:

* bütün arkadaşlarınızı uyarırsınız sanki sizden kaç gündür haber alamıyo gibi davranırlar, aileniz de tabii.

* x kişisi arkadaşınız tarafından aranır, "y den haber alamıyorum kaç gündür nerde biliyomusun senle konuştumu hiç denir"

* x kişisi merak eder tabi, cepten arar ama telefon kapalıdır, evden arar bilmiyoruz der herkes ki siz o arada odanızda takılmaktasınızdır sözde.

* gider köprüden atlarsınız.

* olayın şaka olduğu ama aslında şaka olmadığı anlaşılana kadar(ki şimdi bile anlamak kasıyo) siz çoktan boğazın serin sularında kaybolmuş olursunuz. kimse sizi engellememiş olur.

- silahla intihar etmek kötü birşeydir, beyniniz dağılır, x kişisinin sizin son halinizi 'beyinsiz' olarak hatırlamasını istemezsiniz herhalde.

- ilaçla intihar etmeyi güzel bulmuyorum çünkü kurtulma şansınız var sonuçta ve çok utanç verici birşey bana göre kurtulmak. tabi kendi kusmuğunda boğulmuş olarak bulunmak da güzel birşey değil. istanbulun o güzel manzarasına karşı 3.4 saniye sürecek bir yolculuk sonucu ölmek en güzelidir.

- eğer bir gün intihar edersem, tercihimi fatih sultan mehmet köprüsünden yana kullanıcam. daha yeni ve ışıklandırması daha güzel. tavsiye ederim. ayrıca istatistiklere göre fsm den atlayanların sayısı boğaz köprüsünden atlayanlara göre çok çok daha az.

creep dinleyerek intihar etmek. bu güzel bir durumdur, köprüden düşerken kulakta ipod olması güzel olabilir ama hem ipod' a yazık hem de satanist sanabilirler.

- bilekleri kesmek güzel bir olay değil bana göre. yani her taraf kan oluyo, ve bayılıyosunuz o kadar kan gittiği için, tadına varamıyosunuz ölümün.. (ama bn seviorm)

bazı püf noktalara deyineyim şimdi de.

* intihar etmeden bir süre önce düşüncelerinizi yazmanız, ne bileyim hayatınızı anlatmanız, neden bu yola başvurduğunuzu yazmanız falan güzel olabilir. en azından insanlar nedenini bilirler.

* arkadaşlara asla çaktırmamalısınız, sizden en nefret eden insan bile engellemek için elinden geleni yapar. x kişisine de çaktırmamalısınız, azınıza sıçar.

* acıklı bir veda mektubu yerine nefret dolu(onları suçlayacak değil de kendinizi suçlayacak cinsten) bir mektup yazarsanız acılarını belki birazcık hafifletebilirsiniz diye düşünüyorum.(ki bn bunu yapmam acıları artsın çünkü bn onlar yüzünden ölüyüm)

* ha diyelim ki kimse bilmesin istiyorsunuz, ailenize 'ben gidiyorum beni merak etmeyin hayatıma kendi çabalarımla devam edicem, beni aramayın çünkü bulamazsınız, belki bir gün tekrar görüşürüz sizi çok seviyorum' tarzı bir mektup bırakıp ortadan kaybolmuş süsü bırakıp köprüden atlayabilirsiniz. ama unutmayın boğazda her ne kadar hayvan gibi akıntı olsa da cesedinizin karaya vurma ihtimali var, bulunursa kötü olabilir.

 

ama intihar etmeyin. eğer sevdiğiniz bir insan yüzünden bunu düşünüyorsanız alın size direk vazgeçirecek bir cümle.. (erhan azına sıçayım.)

onun hayatını karartmak, hayatı boyunca bir erkeğe bağlanmaktan korkarak yaşamasını istiyorsanız, intihar edin. ama bunu istiyorsanız zaten gerçekten sevmiyosunuzdur x kişisini.

intihar bir kaçış yolu diye düşünüyorum artık. ve ölüm her ne kadar güzel olsa da boktan birşey. aha paradoksa bak. onu görmeden yaşayamıyorsunuz değil mi? ama ölürseniz de onu bir daha göremeyeceksiniz.

unutmayın, her zaman çok az olsa da umut vardır. ve bu sizi ayakta tutar.(bn bi kişi için deil ölümü istediğim için istiorm intiharı ozaman intihar etmemek için bi sebebim kalmıo (annemden başka))

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !